Документ від 17.06.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

17.06.2022 м. Костопіль
 
Про виплату допомоги на поховання

Відповідно  до  Постанови  Кабінету  Міністрів України № 99 від 31.01.2007р. «Про затвердження  Порядку  надання допомоги  на поховання деяких  категорій осіб виконавцю волевиявлення  померлого, або особі, яка  зобов’язалась, поховати померлого», та рішення Костопільської міської ради № 490 від 07.12.2021р. «Про програму соціального захисту окремих  категорій населення  Костопільської  міської ради територіальної громади  на 2022  рік ».

                  виконком  міської  ради -

                                                                   В И Р І Ш И В:

 1. Виплатити за рахунок коштів  міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.)  Крук Наталії Миколаївні, яка  проживає в с.Жалин, вул.Л.Українки, 11 на  поховання  сестри  Ткач  Катерини  Миколаївни.                                                                                                         

2. Виплатити за рахунок  коштів  міського  бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.). Трофимчук Ларисі Мефодіївні , яка проживає  в  м.Костопіль, вул. Невського,71, на поховання  сестри  Петренчук  Раїси  Мефодіївни.                                                                        

3. Виплатити за рахунок  коштів міського  бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.). Снітчуку  Вадиму Олеговичу,  який  проживає в м.Костопіль, вул.. Савури,9, на  поховання  батька  Снітчука Олега Володимировича.

4.  Виплатити   за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.). Марчук Тетяні Юріївні, яка проживає в м. Костопіль, вул. Задорожна, 7, на поховання  доньки  Марчук Єліни  Юріївни.

5. Виплатити  за рахунок  коштів  міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.)  Уніч Тетяні Вячеславівні, яка проживає в м. Костопіль, вул. Сарненська, 6, на поховання  сина   Уніча  Назара  Олександровича.

   

           Міський голова                                                          Євгеній  ДЕНИСЮК