Документ № 112 від 07.06.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

07.06.2022 м. Костопіль №112
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

               

         Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей  Костопільської міської ради від 01 червня 2022 року № 01-21/138/22, розглянувши заяви громадян Синицького Юрія Леонідовича та Синицької Наталії Михайлівни, подані ними документи, з метою захисту житлових прав неповнолітньої дитини, виконком міської ради -

                                                                 В И Р І Ш И В:

          

  1. Надати дозвіл громадянину Синицькому Юрію Леонідовичу на укладення договору купівлі-продажу належної йому квартири № 35 у житловому будинку № 57 по вулиці В.Стуса у місті Костополі Рівненської області, із збереженням права користування житловим приміщенням за неповнолітньою *****, ***** року народження, де вона зареєстрована. Права дитини при цьому не порушені, неповнолітня залишається зареєстрованою за вказаною адресою.

        

  1. Попередити Синицького Юрія Леонідовича та Синицьку Наталію Михайлівну про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

           Міський голова                                                                      Євгеній ДЕНИСЮК