Документ № 111 від 07.06.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

07.06.2022 м. Костопіль №111
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей  Костопільської міської ради від 30 травня 2022 року № 01-21/135/22, розглянувши заяви громадян Корнюши Олександра Кузьмича, Корнюши Лесі Олександрівни та Корнюши Олександра Олександровича, подані ними документи, з метою захисту житлових прав неповнолітньої дитини, виконком міської ради -

                                                                В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл Корнюші Лесі Олександрівні прийняти в дар житловий будинок № 102 з надвірними будівлями та земельну ділянку № 102 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0.0634 га, які розташовані по вулиці Героїв Крут у місті Костополі Рівненської області, від її свекра Корнюши Олександра Кузьмича,які є його власністю, із збереженням права користування житловим приміщенням  за    неповнолітньою  *****, ***** року народження, де вона зареєстрована та проживає. Права дитини при цьому не порушені, неповнолітня і надалі буде зареєстрована та проживатиме за вказаною адресою.

        

  1. Попередити Корнюшу Лесю Олександрівну та Корнюшу Олександра Олександровича про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

           Міський голова                                                                      Євгеній ДЕНИСЮК