Документ № 109 від 31.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.05.2022 м. Костопіль №109
 
Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану, щодо комунального майна за адресою: м. Костопіль, вул. Гетьманська, 1а

Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указу Президента України від 24 лютого 2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), на виконання наказу начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 25 березня 2022 № 58 «Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану» та з метою тимчасового розміщення особового складу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки –

                                                                  В И Р І Ш И В:

 

  1. Відповідно до наказу начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 25 березня 2022 № 58 «Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану» уповноважити директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради Топольську Тетяну Олександрівну на підписання акту приймання-передачі приміщення за адресою: м. Костопіль, вул. Гетьманська, 1а для тимчасового розміщення особового складу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  2. Уповноважити Топольську Т.О. на підписання договорів між комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради та «Квартирно-експлуатаційним відділом м. Рівне» про:

2.1. Відшкодування понесених витрат з оплати вартості послуг з поводження з побутовими відходами;

2.2. Відшкодування понесених витрат з оплати вартості послуг водопостачання та водовідведення;

2.3. Відшкодування понесених витрат з оплати вартості послуг електропостачання;

2.4. Відшкодування понесених витрат з оплати вартості послуг теплопостачання.

  1. Рішення набирає чинності з дня оприлюднення на офіційному вебсайті Костопільської міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

           Міський голова                                                                   Євгеній ДЕНИСЮК