Документ № 97 від 31.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.05.2022 м. Костопіль №97
 
Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», на виконання постанови Кабінету Міністрів  України від  24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та враховуючи висновок служби у справах дітей Малолюбашанської сільської ради про доцільність встановлення опіки над ***** та відповідність її   інтересам дитини  від 24 травня 2022 року № 165/02-03, із метою захисту прав та законних інтересів дитини, позбавленої батьківського піклування, виконком міської ради –

                                                                   В И Р І Ш И В:

  1. Встановити опіку над малолітньою *****, ***** року народження, до 22 березня 2023 року.
  1. Призначити до 22 березня 2023 року опікуном над малолітньою ***** громадянку Власюк Катерину Василівну, яка зареєстрована  за   адресою:   місто   Костопіль   Рівненської   області,   вулиця *****, а фактично проживає у селі Лісополі Малолюбашанської сільської ради Рівненської області.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

            Міський голова                                                                      Євгеній ДЕНИСЮК