Документ № 95 від 31.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.05.2022 м. Костопіль №95
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей  Костопільської міської ради від 13 травня 2022 року № 01-21/116/22, розглянувши заяви громадян Трофимчука Юрія Васильовича та Трофимчук Аліни Вікторівни, подані ними документи, з метою захисту житлових прав дитини, виконком міської ради -

                                                                                              

                                                                   В И Р І Ш И В:

           

  1. Надати дозвіл громадянці Алексійчук Наталії Володимирівні на укладення договору купівлі-продажу належної їй ¼ частини житлового будинку № 26 з надвірними будівлями, які розташовані по вулиці Рівненській у місті Костополі Рівненської області, із збереженням права користування житловим приміщенням за малолітнім *****, ***** року народження, де він зареєстрований. Права дитини при цьому не порушені, малолітній залишається зареєстрованим за вказаною адресою.

         

  1. Попередити Трофимчука Юрія Васильовича та Трофимчук Аліну Вікторівну про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

           Міський голова                                                                      Євгеній ДЕНИСЮК