Документ № 92 від 31.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.05.2022 м. Костопіль №92
 
Про виплату допомоги на поховання

Відповідно  до  Постанови  Кабінету  Міністрів України № 99 від 31.01.2007р. «Про затвердження  Порядку  надання допомоги  на поховання деяких  категорій осіб виконавцю волевиявлення  померлого, або особі, яка  зобов’язалась, поховати померлого», та рішення Костопільської міської ради № 490 від 07.12.2021р. «Про програму соціального захисту окремих  категорій населення  Костопільської  міської ради територіальної громади  на 2022  рік ».

                  виконком  міської  ради -

                                                                      В И Р І Ш И В:

 1.  Виплатити за рахунок коштів  міського бюджету грошову допомогу в розмірі  3000 грн. (три тисячі грн.)  Петренчук Наталії Василівні, яка проживає в м.Костопіль, вул.*****, на поховання родички  Лазарчук Марії  Валентинівни.                                                               

 2.  Виплатити за рахунок  коштів  міського  бюджету грошову допомогу в розмірі 3000  грн. ( три тисячі грн.) Шостці Тамілі Миколаївні , яка проживає в м.Костопіль, вул. *****, на поховання  батька  Мороза Миколи Васильовича. 

 3.  Виплатити за рахунок  коштів міського  бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.) Соколу Володимиру Андрійовичу,  який  проживає в м.Костопіль, вул.*****, на  поховання батька  Сокола Андрія Григоровича.

   

       Міський голова                                                                                  Євгеній  ДЕНИСЮК