Документ № 91 від 31.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.05.2022 м. Костопіль №91
 
Про надання житлового приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщеній особі Садікіній Л.О. з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 року № 495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», керуючись рішенням виконавчого комітету від 22 вересня 2021 року № 322 «Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Садікіної Л.О.», враховуючи заяви Попової Катерини Олексіївни від 06.04.2022 року та Рапацької Вікторії Віталіївни від 16.05.2022 року

                                                                                                                     

виконком  міської  ради ,-

 

                                                                         ВИРІШИВ:

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради від 23 лютого 2022 року № 21 «Про надання житлового приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщеній особі Поповій К.О. з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».
  2. Надати житлове приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщеній особі Садікіній Лідії Олександрівні в складі сім’ї  із 4 (чотирьох) осіб з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за адресою м. Костопіль, вул. Нова, 1 Б, квартира 91.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

           Міський    голова                                                                              Євгеній  ДЕНИСЮК