Документ № 90 від 31.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.05.2022 м. Костопіль №90
 
Про зняття з обліку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Попової К.О.

Відповідно до п. 18 Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 року № 495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» та враховуючи заяву Попової Катерини Олексіївни від 06.04.2022 року

виконком  міської  ради ,-                                                                 

 

 

                                                                      ВИРІШИВ:

  1. Зняти Попову Катерину Олексіївну з обліку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради від 22 вересня 2021 року № 321 «Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Попової К.О.».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника голови міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

           Міський    голова                                                                         Євгеній  ДЕНИСЮК