Документ від 25.05.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

25.05.2022 м. Костопіль
 
Про розгляд звернення гр. Шеверуна В.О. щодо розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Сонячна,26б в м. Костопіль

Розглянувши звернення гр. Шеверуна В.О. від 18.05.2022 про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по                         вул.Сонячна, 26б в м. Костопіль, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України 21.10.2011 №244 та  статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства розвитку  громад та  територій №284 від 23.11.2020 , враховуючи погодження наглядових служб, виконком міської ради –

                                                                    В И Р І Ш И В:

  1. Визначити можливим розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул.Сонячна,26б в м. Костопіль з кадастровим номером 5623410100:03:0027:0485, за умови відповідності намірів їх розташування державним будівельним нормам.
  1. Громадянину Шеверуну В.О. звернутись до відділу містобудування, архітектури та землеустрою Костопільської  міської ради щодо визначення відповідності намірів розташування тимчасових споруд містобудівній документації, будівельним нормам та отримання паспорта прив’язки об’єкта.
  1. Громадянину Шеверуну В.О. звернутися в Костопільське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та подати заяву про державну реєстрацію потужності як оператора ринку харчових продуктів (у разі здійснення торгівлі харчовими продуктами).

           Міський голова                                                                      Євгеній ДЕНИСЮК