Документ № 586 від 23.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Восьме скликання

(тринадцята сесія)

23.12.2021 м. Костопіль №586
 
Про Програму економічного та соціального розвитку Костопільської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», за погодженням з постійними комісіями Костопільської міської ради,
міська рада -


В И Р І Ш И Л А:


1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку Костопільської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (далі – Програма), що додається.
2. Керівникам управлінь, служб, відділів, секторів виконавчого комітету Костопільської міської ради, комунальних підприємств та установ міста різних форм власності, закладів освіти, культури, охорони здоров’я та спорту, соціальної сфери, старостам, керівникам територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:
1) Забезпечити виконання заходів Програми і розроблення на її основі галузевих програм.
2) Звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку Костопільської міської територіальної громади на 2022-2024 роки подавати міській раді щороку до 15 лютого наступного за звітним періодом.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради відповідно до визначених функцій та повноважень.

 

Міський голова Євгеній ДЕНИСЮКВкладення: