Документ № 429 від 22.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

22.12.2021 м. Костопіль №429
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку  служби у справах   дітей   Костопільської   міської   ради   Рівненської    області    від   10.12.2021 № 01-21/322/21, рішення комісії з питань захисту прав  дитини  міської  ради  від 14.12.2021 (протокол № 11), розглянувши заяви неповнолітньої *, її матері Пукальчук Галини Володимирівни, подані ними документи, з метою захисту житлових прав неповнолітньої дитини, виконком міської ради -

В И Р І Ш И В:

 

  1. Надати дозвіл неповнолітній*, *року народження, яка зареєстрована по вулиці * у місті Костополі Рівненської області, на вчинення правочину:

            1.1. На укладення договору купівлі-продажу належної їй на праві приватної спільної часткової власності 1/3 частки квартири № ** у місті Костополі Рівненської області.

            1.2. На укладення договору купівлі-продажу квартири * у місті Костополі Рівненської області.

  1. Попередити матір Пукальчук Галину Володимирівну про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини та надати до 01.02.2022 в службу у справах дітей Костопільської міської ради Рівненської області документи про право власності на житло неповнолітньої *
  1. Дозвіл на здійснення правочину вважати дійсним, при умові першочергового придбання неповнолітньою * житла, яке зазначене у підпункті 1.2. пункту 1 цього рішення.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Міський голова                                                                     Євгеній ДЕНИСЮК