Документ № 428 від 22.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

22.12.2021 м. Костопіль №428
 
Про вчинення правочину щодо нерухомого майна

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», відповідно до попереднього висновку служби у справах дітей  Костопільської міської ради від 15 грудня 2021 року № 01-21/332/21, розглянувши заяви громадян Прокопчука Анатолія Миколайовича, Прокопчук Людмили Леонідівни, Тарасюк Тетяни Євстафіївни, неповнолітнього *, подані ними документи, з метою захисту житлових прав дітей, виконком міської ради -

В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл Тарасюк Тетяні Євстафіївні прийняти в дар 1/3 частину квартири №*, що знаходиться у житловому *у місті Костополі Рівненської області, від її сина Тарасюка Дмитра Руслановича,яка є його власністю, із збереженням права користування житловим приміщенням  за  неповнолітніми*, *року народження, та *, *року народження. Права дітей при цьому не порушені, діти і надалі будуть зареєстровані за вказаною адресою.

        

  1. Попередити Прокопчука Анатолія Миколайовича та Прокопчук Людмилу Леонідівну про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Міський голова                                                                      Євгеній ДЕНИСЮК