Документ № 414 від 22.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

22.12.2021 м. Костопіль №414
 
Про виплату допомоги на поховання

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31.01.2007р. «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого, або особі, яка зобов’язалась, поховати померлого», та рішення Костопільської міської ради №70 від 12.02.2021р. «Про програму соціального захисту окремих категорій населення Костопільської міської ради територіальної громади на 2021 рік », виконком міської ради -

В И Р І Ш И В:

1. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.) Кричильському Максиму Григоровичу, який проживає в с.Гута, вул..Бутейська, 27, на поховання батька Кричильського Григорія Петровича.

2. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000грн. ( три тисячі грн.). Сагайдаковському Роману Руслановичу , який проживає в м. Костопіль, вул.. Поповича 26, на поховання мами Сагайдаковської Тетяни Михайлівни.

3. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.). Степанюку Тарасу Сергійовичу, який проживає в м.Костопіль, вул. Лятуринської,47 на поховання батька Степанюка Сергія Ничипоровича.

4. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.). Вовк Ларисі Сергіївні, яка проживає в м.Костопіль, п/у Рівненський,10 на поховання сестри Фурман Жанни Сергіївни.

5. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн.( три тисячі грн.). Левчук Валентині Михайлівні, яка проживає в м.Костопіль

вул..Саксаганського, 9/1 на поховання чоловіка Левчука Сергія Миколайовича.

6. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.).Натяжку Володимиру Миколайовичу , який проживає в м.Костопіль,вул. Героїв Крут,25 на поховання брата Натяжка Сергія Миколайовича.

7. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн.), Прохор Тетяні Петрівні, яка проживає в м.Костопіль, вул., Шовкова,1 на поховання батька Одейчука Петра Григоровича.

8. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн.( три тисячі грн..), Новак Світлані Володимирівні , яка проживає в м.Рівне, вул, Костромська,73/61 на поховання брата Шевчука Олександра Володимировича.

9. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн. ( три тисячі грн. ), Коротчук Галині Гнатівні яка проживає в м.Костопіль, вул.В.Симоненка,5/12 на поховання брата Остапчук Демида Остаповича.

10. Виплатити за рахунок коштів міського бюджету грошову допомогу в розмірі 3000 грн.( три тисячі грн.), Ярмольчук Марині Анатоліївні яка проживає в с.Підлужне, вул. Комсомольська,4, на поховання батька Ярмольчука Анатолія Антоновича.

 

Міський голова Євгеній ДЕНИСЮК